0 bodů
182 zobrazení
v kategorii Hudba film
Dobry den chtel bych se zeptat na sluchatka, protoze jsou koupeny normalne v elektru a muj dotaz je k tomu proc kdyz posloucham na mobilu pisnicky, tak se mi zda ze mi to hraje jen do praveho ucha vic nez do leveho, muzete mi rict proc a kdyztak co s tim udelat?? Dekuju moc

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Problemu muze byt vice Jack u sluchatek nekdy je zoxidovany vlhkosti a pak funguje spatne staci ho ocistit, ne vsechna sluchatka jsou s kazdym telefonem kompatibilni, nebo to muze byt primo v telefonu tedy v jeho vstupu ten muze byt zanesen necistotou nebo je to proste spatny vyrobek od novoty. Takze doporucim zajit zpet do prodejny na prezkouseni a zvazeni reklamace. smiley Jeste je nutno dodat ze vsechna sluchatka maji rozdilnou hlasitost sice nepatrnou ale maji .

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
1 reakce 184 zobrazení
20.7.2015 v kategorii Mobily dexxu
0 bodů
1 reakce 133 zobrazení
20.7.2015 v kategorii Mobily dexxu
0 bodů
1 reakce 486 zobrazení
0 bodů
1 reakce 312 zobrazení
0 bodů
1 reakce 287 zobrazení
0 bodů
1 reakce 507 zobrazení
28.4.2020 v kategorii Hudba film 22aa
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 537 zobrazení
...