0 bodů
259 zobrazení
v kategorii Diskuze
Dobrý den, jsem v Anglii a zjistila jsem, že mi mezitím propadl občanský průkaz. Potřebovala bych se vrátit domů do Česka autobusem a nevím, jestli s neplatným občankou vůbec můžu vycestovat. Děkuji za radu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
No v dnersni dobe bych si to urcite nelajzl ... ale staci zajit na ambasadu http://www.mzv.cz/london/en a tam si zaridit docasny doklad totoznosti na ten se da cestovat pri ztrate dokladu po velice omezeneu dobu, ale je to funkcni
☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
9 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 287 zobrazení
...