0 bodů
304 zobrazení
v kategorii Ostatní
Jak dlouho můžu nechat v garáži benzín v pet lahvi? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Benzin do petlahvi vubec nepatri, takze si porid normalni kanistr. Nestesti nechodi po horach ale po lidech a problemy s pojistovnou by jsi mit nechtel stane-li se nejaka nehoda ....laugh..zase, tak velke penize v tom nejsou ....

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
1 reakce 296 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Auto moto Jenda
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 818 zobrazení
0 bodů
1 reakce 664 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 2.0k zobrazení
11.8.2014 v kategorii Auto moto Bohouš
0 bodů
3 odpovědí 396 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.3k zobrazení
15.6.2014 v kategorii Auto moto Koloděj
0 bodů
6 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 763 zobrazení
...