0 bodů
262 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Snažím se přihlásit do Originu, ale místo přihlášení mi to chce nějaký kód vygenerovaný přes autorizovanou aplikaci. Žádný e-mail s kódem mi ale nepřišel a nevím, kde tu aplikaci vzít. Jak to mám prosím vyřešit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
No chvili to muze trvat, nebo se obrat na tech. podporu nebo prodejce.
☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 666 zobrazení
...