0 bodů
373 zobrazení
v kategorii Společnost
Často tu narážím na označení "lama" a nějak mi uniká, co přesně to znamená. Můžete mi to prosím vysvětlit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Lama je člověk, který to neumí moc s PC. Používá se to hodně v hrách, když je člověk začátečník, nejde mu to. Říká se o něm, že je to lama. :)


0 bodů
Lama je aj oslovenie pre učiteľa dharmy v tibetskom budhizme. Nie je to oslovenie pre tibetských mníchov všeobecne, ako sa dnes bežne myslí, ale na titul Lama sa musí mních postupne vypracovať. Najvyšší predstaviteľ je Dalaj Lama, Dalajlama.


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 413 zobrazení
14.12.2014 v kategorii Společnost Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
2.8.2014 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
2 odpovědí 750 zobrazení
30.6.2014 v kategorii Společnost Radana Kovářová
0 bodů
3 odpovědí 806 zobrazení
26.6.2014 v kategorii Společnost Jakub J.
0 bodů
2 odpovědí 334 zobrazení
26.6.2014 v kategorii Společnost Vašek 46
0 bodů
1 reakce 231 zobrazení
0 bodů
1 reakce 585 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 700 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 669 zobrazení
29.11.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
...