0 bodů
258 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den

Můj Samsung S4 velice často hlásí "SIM card removed" a musí se restartovat.

Děkuji za radu

Jarda

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)
Zkontroluj si, zda jsou v pořádku kontakty v SIM šachtičce (nevymačkané, čisté...) a na SIM (případně, máš-li, vyzkoušej jinou SIM...

Pokud je OK, dej telefon do servisu - možností, kde je problém skryt, je mnoho.




Související témata

0 bodů
1 reakce 794 zobrazení
0 bodů
1 reakce 605 zobrazení
0 bodů
1 reakce 279 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
0 bodů
1 reakce 693 zobrazení
0 bodů
1 reakce 153 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
14.8.2014 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 640 zobrazení
...