0 bodů
296 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
propojil jsem obě zařízení cinchema,na věži nastavil režim AUX,na tv audiovýstup přes cinche ale zvuk nevychází.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před radek_h Registrovaný (48 bodů)
Pokud má věž jen vstup, žádný zvuk z ní nepůjde, dokud na televizoru nepřepnete zvukový výstup na analogový (PCM) a hlavně neaktivujete reproduktory připojené k jacku/cinch. Mnoho Samsung TV vypíná zadní RCA/cinch výstup automaticky, když je připojené HDMI ARC nebo když je v nastavení zvuku zvolen "TV reproduktor" – zkuste v menu Zvuk přepnout na externí/zvukový výstup a formát nastavit na PCM (ne Dolby/bitstream, ten přes cinch nepřenesete). Ověřte také, že kabel jde z výstupu TV (Audio Out) do vstupu AUX/AUX IN na věži, ne naopak, a že je na věži skutečně zvolen ten správný AUX vstup. Nejjednodušší a nejspolehlivější bývá propojit TV s věží přes optický kabel (TOSLINK) nebo přes 3,5mm jack ze sluchátkového výstupu TV, pokud zadní cinch nefunguje.




Související témata

0 bodů
4 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 7.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 644 zobrazení
0 bodů
1 reakce 403 zobrazení
0 bodů
1 reakce 598 zobrazení
0 bodů
1 reakce 188 zobrazení
0 bodů
1 reakce 544 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 390 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 761 zobrazení
1.12.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Lacík Registrovaný (264 bodů)
...