0 bodů
32.2k zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Dobrý den, lze nějak otevřít visací zámek? Ztratila jsem totiž klíč. Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
dá se přeříznout pilkou,flex bruskou

pak se dá urazit kladivem a přeštípnout pákovými kleštěmi


0 bodů

Upraveno Led1

Myslím si, že tohle bude stačit :D   

nuzky-stipaci-na-drat-18--450-mm 

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Záleží, jestli chceš zámek zachovat. Zničit ho jde pákovými (štípacími) kleštěmi na třmen, pilkou na železo nebo nejrychleji úhlovou bruskou (flexkou). Levné visací zámky jde někdy otevřít i bez poškození tzv. shimováním — proužkem plechu (třeba z plechovky) zasunutým k západce. U dražších značkových zámků se dá objednat náhradní klíč podle čísla vyraženého na zámku. V praxi: u levného zámku ho prostě odštípni a kup nový, u dražšího zavolej zámečníka.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 779 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
6.10.2015 v kategorii Kutilství, návody Jindrák
0 bodů
5 odpovědí 2.6k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto Vaněk
0 bodů
3 odpovědí 538 zobrazení
...