0 bodů
100 zobrazení
v kategorii Auto moto
Ahoj, kde a jak v Praze zařídit aby moje SV650 v TP 25kw (originál 53kw) měla 35kw a já ji mohl řídit s A2. Budu rád za konkrétní tip na firmu nebo rady jak to řešit.
PS: K motorce mám řídící jednotku 25kw tak i tu otevřenou.
:(
Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Úprava výkonu motocyklu z 25 kW na 35 kW pro řidičák A2 musí být provedena schválenou (homologovanou) sadou nebo přestavbou a hlavně zapsána do velkého technického průkazu, jinak je jízda nelegální a riskujete pojistku i postih. U SV650 to obvykle řeší autorizovaný servis Suzuki nebo specializované motoservisy, které mají zkušenost s přestavbami a vystaví doklad pro STK/registr vozidel. Konkrétní firmu v Praze hledejte podle referencí na přestavby A2 a předem si u nich ověřte, že přestavbu umí zlegalizovat včetně zápisu do TP a případného technického posudku pro evidenci vozidel.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 484 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 492 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 669 zobrazení
0 bodů
1 reakce 360 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Auto moto lída42
0 bodů
3 odpovědí 219 zobrazení
25.8.2015 v kategorii Auto moto Důchodce Praha
0 bodů
1 reakce 231 zobrazení
3.8.2015 v kategorii Auto moto saša
0 bodů
2 odpovědí 2.5k zobrazení
14.10.2014 v kategorii Auto moto gogo
...