0 bodů
716 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, na tomto telefonu nám včera začlo psát "interní úložiště je poškozeno a není nyní k dispozici. Prosím, vyberte jednu z následujících možností: restartovat nebo obnovit tovární nastavení" - ani jedno nefunguje a telefon se nedá zapnout. Neví někdo jestli je telefon KO nebo se dá nějak zachránit? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Hláška o poškozeném interním úložišti obvykle znamená, že selhala paměť (eMMC) nebo systémové oddíly, což je u Huawei Ascend G6 bohužel častá a dost vážná závada. Můžete ještě zkusit telefon nechat úplně vybít a pak nabíjet několik hodin a teprve potom zapnout, případně se dostat do recovery režimu (vypnuto + držet zapínání a hlasitost nahoru) a zkusit „wipe cache". Pokud ani to nepomůže, je velká pravděpodobnost, že je paměť hardwarově odešlá a oprava (výměna desky) se u tohohle staršího modelu většinou nevyplatí. Data z vnitřní paměti pak bohužel zachráníte jen těžko – proto je dobré mít kontakty a fotky zálohované do cloudu.




Související témata

0 bodů
1 reakce 277 zobrazení
0 bodů
1 reakce 613 zobrazení
0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
24.7.2019 v kategorii Mobily Michael
0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
1 reakce 307 zobrazení
19.2.2019 v kategorii Mobily Ondřej Petříček
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
1 reakce 416 zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
...