0 bodů
614 zobrazení
v kategorii Mobily
Po zapnutí telefonu mi naskočí upozornění, že interní uložiště je poškozeno a nyní není k dispozici.Dál se bohužel nedostanu. Mám dvě možnosti, restartovat telefon a nebo obnovit tovární data. Restartovala jsem několikrát nepomáhá. A tovarní data mi obnovit nejdou. Je možnost telefon ještě rozjet nebo ho má rovnou hodit z okna?? :)) Děkuju za radu..:)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před radek_h Registrovaný (48 bodů)
Hláška o poškozeném interním úložišti často znamená chybu souborového systému nebo začínající selhání paměti. Zkuste telefon vypnout a nabootovat do recovery režimu (obvykle kombinace tlačítek napájení + zesílení hlasitosti) a tam zvolit volbu vymazání cache (wipe cache partition) - data tím nepřijdete a někdy to pomůže. Pokud chcete zachránit fotky a kontakty, ještě před továrním nastavením zkuste telefon připojit k počítači. Když ani recovery a tovární reset nepomohou, jde nejspíš o hardwarovou závadu paměti a vyplatí se zajít do servisu, ne ho házet z okna :).




Související témata

0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
0 bodů
1 reakce 373 zobrazení
0 bodů
1 reakce 408 zobrazení
6.11.2018 v kategorii Mobily Viktor
0 bodů
1 reakce 641 zobrazení
2.11.2018 v kategorii Mobily Dominika Stratilová
0 bodů
1 reakce 390 zobrazení
...