Hláška o poškozeném interním úložišti často znamená chybu souborového systému nebo začínající selhání paměti. Zkuste telefon vypnout a nabootovat do recovery režimu (obvykle kombinace tlačítek napájení + zesílení hlasitosti) a tam zvolit volbu vymazání cache (wipe cache partition) - data tím nepřijdete a někdy to pomůže. Pokud chcete zachránit fotky a kontakty, ještě před továrním nastavením zkuste telefon připojit k počítači. Když ani recovery a tovární reset nepomohou, jde nejspíš o hardwarovou závadu paměti a vyplatí se zajít do servisu, ne ho házet z okna :).