0 bodů
172 zobrazení
v kategorii Diskuze
proč uměli řimané čist a psát ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Led1 Registrovaný (138 bodů)
Pretože pochopili, že bez písma nebudú vládnuť svetu. Ale nie všetci vedeli čítať a písať, preto pisár v Rímskom svete požíval vážnosť, aj keď to bol veľakrát len otrok...




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 542 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
7.6.2018 v kategorii Hudba film Nikola12
0 bodů
1 reakce 513 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 795 zobrazení
14.10.2014 v kategorii Škola, příklady Marki
0 bodů
7 odpovědí 837 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 405 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 3.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 288 zobrazení
16.10.2018 v kategorii Diskuze Vláďa
...