0 bodů
711 zobrazení
v kategorii Mobily
Zdravím, na mém mobilu nelze ukládat fotky a při pokusu o pořízení screenshotu mi telefon oznámí, že se snímku obrazovky nepodařilo zachytit a že se možná práve používá ukládací prostor. Také nelze pořizovat fotky - neuloží se. Neví někdo, co s tím? Restartování telefony nepomohlo a jsem celkem v koncích. (LENOVO A536)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Tyhle příznaky (nejdou uložit fotky ani screenshot, hláška o ukládacím prostoru) skoro vždy znamenají, že je plné úložiště nebo je poškozená paměťová karta. Zkuste nejdřív uvolnit místo – smazat staré fotky, videa a nepotřebné aplikace, a podívat se v Nastavení → Úložiště, kolik je volného místa. Pokud používáte microSD kartu, vyndejte ji a zkuste fotit do interní paměti, nebo kartu otestujte v PC, jestli není vadná (případně ji po zazálohování naformátujte). Když ani uvolnění místa a výměna karty nepomohou, může jít o softwarovou chybu, kterou vyřeší až reset telefonu do továrního nastavení – ale až po záloze dat.




Související témata

0 bodů
1 reakce 412 zobrazení
0 bodů
1 reakce 462 zobrazení
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
26.12.2017 v kategorii Mobily Michal
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
0 bodů
1 reakce 245 zobrazení
0 bodů
1 reakce 623 zobrazení
0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
...