0 bodů
117 zobrazení
v kategorii Mobily
Chci se zeptat ohledně Iphone 6s.Koupila jsem si neoriginální kabel,vše fungovalo bez problému až do pár dní. Telefon začal psát že kabel není certifikovaný atd..A včera jsem ho zapojila a nabíjela bez problému.Až pak když sem ho chtěla nabít podruhé tak nefungoval už vubec až když jsem s konektorem v mobilu zahývala tak se ozval že se nabíjí ale zase tam vyskočila hláška že je necertifikovaný..Myslíte že se mi nějak poškodil konektor v mobilu nebo je to špatný kabel a musím koupit jiný? Děkuji.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 158 zobrazení
25.11.2016 v kategorii Mobily Ton
0 bodů
1 reakce 201 zobrazení
0 bodů
1 reakce 243 zobrazení
16.9.2016 v kategorii Mobily Matěj Kroupa
0 bodů
1 reakce 200 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 234 zobrazení
0 bodů
1 reakce 204 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 279 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 465 zobrazení
0 bodů
1 reakce 140 zobrazení
1.8.2015 v kategorii Mobily Pavel
...