0 bodů
993 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Je toto benzínová letlampa? Není zde běžná tlakovací pumpa a tlak by mohl vzniknout jenom ohřátím tělesa lampy. Nemílím se? Zobrazení zde:     Díky.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)
řek bych že to je letlampa a připadá mi že pumpička je součástí nalejvacího otvoru pootočit a vytáhnout a pumpovat
V nalévacím otvoru by musel být zpětný ventil a potom by nebylo možné benzín nalít. Další manipulace by byla dosti krkolomná.




Související témata

0 bodů
1 reakce 372 zobrazení
0 bodů
1 reakce 313 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 292 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 531 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 316 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 229 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 480 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 621 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 678 zobrazení
...