0 bodů
1.2k zobrazení
v kategorii Auto moto

Je povinný i techničák?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

OTP - osvědčení o registraci
zelená karta
(emisní karta)

řídičák
průkaz totožnosti (OP nebo pas)

to myslím stačí

velký TP ne !!!

zelená karta je pojištění odpovědnosti za škody způsobené...
zatímco emisní karta není povinná (proto je v závorce?)
k řidičáku u osob starších než 60 let ještě doklad o zdravotní způsobilosti

jo a eště pro úplnost ten útržek od dálniční známky



0 bodů

Super, dík za odpověď

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nechodil jsi do autoškoly ?

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)

malej techničák,řidičák,zelená karta a občanka emisní kartu sebou mít nemusíš



Související témata

0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
30.5.2018 v kategorii Auto moto Horákova Martina
0 bodů
1 reakce 456 zobrazení
0 bodů
11 odpovědí 3.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.8k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 766 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto jana_r Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
8 odpovědí 3.5k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 999 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
...