0 bodů
236 zobrazení
v kategorii Auto moto
Můžu mít od patnácti tenhle tip motorky Derbi senda 50 Rok výroby 1996

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Můžeš mít takovou motorku třeba už od desíti. Jezdit na ni ale můžeš, až na ni budeš mít řidičák.




Související témata

0 bodů
1 reakce 232 zobrazení
3.8.2015 v kategorii Auto moto saša
0 bodů
2 odpovědí 552 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 365 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 314 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 453 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Auto moto zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 498 zobrazení
0 bodů
1 reakce 271 zobrazení
26.10.2015 v kategorii Auto moto Jiří
0 bodů
4 odpovědí 461 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 425 zobrazení
6.9.2014 v kategorii Společnost Marie Vostatková
0 bodů
4 odpovědí 415 zobrazení
...