0 bodů
573 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Soused má u plotu na zahradě barel ve kterém plavou kopřivy a smrdí to jako bažina. Je to opravdu dobré na květiny? Zalévat močůvkou z kopřiv?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

To není močůvka z kopřiv, ale výluh z kopřiv. A ten je na hnojení velmi dobrý



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud mu to hnije nebo plesniví, o moc "dobré" zalívadlo nejde.
Pokud ale jen kvasí, naopak jde o výborné hnojivo.
;-)
Mimochodem - "močůvka" je něco úplně jiného.

0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Vazeny Tonicku, to neni hnojivo, ale biologicky postrik proti skudcum .
.
Tvuj soused ..



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 939 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 634 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 496 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 5.3k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 997 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 5 hodinami v kategorii Rostliny, zahrada evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
0 bodů
1 reakce 315 zobrazení
0 bodů
1 reakce 801 zobrazení
...