0 bodů
334 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Ahoj, jako hodnotíte ZOO Olomouc ve srovnání s ostatními blízkými (Zlín, Brno, Ostrava).

Díky za názory, rád posléze přidám svůj.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Hodnotím kladně


0 bodů
Tak asi začnu, třeba tím ta diskuze ožije.. Já mám rád Olomouc zejémna kvůli prostředí, jednorázovým akcím a pro mně plně dostačujícím počtem druhů zvířat.
0 bodů
Ahoj, já si myslím, že za návštěvu stojí a člověk nelituje investovaného času ani peněz.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 546 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 510 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 238 zobrazení
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 210 zobrazení
0 bodů
1 reakce 294 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 273 zobrazení
30.12.2015 v kategorii Zvířata Julča K.
0 bodů
3 odpovědí 219 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Ostatní LUX
0 bodů
8 odpovědí 480 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 370 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Zvířata Bára
...