0 bodů
166 zobrazení
v kategorii Diskuze
Mám dotaz na práci v ppl, v diskuzích se často dočtu že kurýr se vrací kolem 10 večer domů a tak dále, máte někdo zkušenosti? Děkuji moc
Zdroj: https://www.poradte.cz/volna-diskuze/22035-ppl-prace.html

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
1 reakce 593 zobrazení
17.5.2018 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
1 reakce 170 zobrazení
14.3.2016 v kategorii Právo a zákony Monika
0 bodů
7 odpovědí 381 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 203 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Ostatní Oli
0 bodů
2 odpovědí 589 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 565 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 535 zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
...