0 bodů
203 zobrazení
v kategorii Ostatní
Když nastoupím na dohodu, mám taky dovolenou ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Při práci na dohodu ti zaměstnavatel dovolenou určitě neplatí, taky dělám na dohodu a platím si i zdravotní.


0 bodů
Nemáš dovolenou


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 880 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 285 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 363 zobrazení
1.9.2014 v kategorii Ostatní Denisa
0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 232 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 561 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 369 zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 565 zobrazení
...