0 bodů
535 zobrazení
v kategorii Společnost
Ráda bych se zeptala - nemáte někdo nějaké zkušenosti (slyšeli jste od druhých) s agenturou easyLondon? Ráda bych si sehnala ubytování plus práci v Londýně a rozhoduji se pro tuto agenturu. Nebo budu vděčná za jakékoliv jiné tipy - ráda bych pracovala v oblasti učitelství. Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 506 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
0 bodů
1 reakce 394 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 564 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 544 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 589 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 880 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 464 zobrazení
...