0 bodů
249 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
nemáte prosím někdo nápad na vystoupení na školní akademii?

vystoupit musíme jko celá třída a jsme ve třetím ročníku na gymplu

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
Pro celou třídu funguje nejlépe něco, kde se zapojí každý a nemusí to být umělecky dokonalé — třeba sehraná parodie na známý film nebo pohádku, lip sync battle (předstírané zpívání známých hitů s tancem) nebo „evoluce tance" přes různá desetiletí. Oblíbená a efektní bývá i hromadná choreografie na medley písniček, kde se střídají menší skupinky, takže se nikdo necítí trapně sám na pódiu. Vyberte téma, které vás baví a které se dá za pár zkoušek nacvičit, a vsaďte na vtip a souhru spíš než na složitost. Když přidáte jednoduché kostýmy nebo rekvizity a krátký scénář s pointou, vystoupení získá švih i bez náročné přípravy.




Související témata

0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 246 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 227 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 441 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
...