0 bodů
170 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, asi před dvěmi měsíci jsem dostala mobil Sony Z1 od známého, mobil byl víceméně nový a bez problémů, jenže po týdnu mě mobil začal zlobit. Začala se mi vlnit obrazovka, ale jen když je na displeji obrázek, jinak na příklad u kontaktu to není.Nevite čím to může být?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Vlnění displeje jen u obrázků (tedy u tmavších/barevně sytých ploch) bývá typicky příznak slábnoucí podsvícení nebo zhoršeného kontaktu na konektoru displeje - často po nárazu nebo vlhkosti. Zkuste nejdřív restart a kontrolu, zda problém nezpůsobuje konkrétní aplikace nebo příliš nízký jas, případně telefon nechte vychladnout. Pokud vlnění přetrvává, jde nejspíš o hardwarovou závadu displeje nebo flex kabelu a doporučuji nechat to posoudit v servisu. U staršího telefonu zvažte, zda se oprava ještě vyplatí.




Související témata

0 bodů
1 reakce 794 zobrazení
0 bodů
1 reakce 328 zobrazení
19.1.2019 v kategorii Mobily Michaela Kačmaříková
0 bodů
1 reakce 670 zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
11.12.2017 v kategorii Mobily Tereza
0 bodů
1 reakce 689 zobrazení
0 bodů
1 reakce 764 zobrazení
0 bodů
1 reakce 279 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 256 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 636 zobrazení
...