0 bodů
406 zobrazení
v kategorii Společnost
Je mi 14 a líbí se mi jeden kluk ze třídy. Myslim si,že jsem se mu taky líbila,protože když jsme seděli vedle sebe byl hrozně nervózní...pořád mu něco padalo a tak...jenže problém je v tom že s klukama moc neumim mluvit...bojim se že budu trapná,vlastně nevím ani jak začít.. Jako fajn,můžu se ho zeptat:jak se máš?...ale bylo by to dost divný. A pak nevim co mám říkat...můžu se ho zeptat na úkoly testy atd. (Někdy to dělám) ale chtěla bych radši říct něco vtipnýho...ale fakt nevim co. Poraďte mi prosím...

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Nejjednodušší asi bude požádat ho, aby ti s něčím pomohl. Samozřejmě s něčím v čem on je dobrý.




Související témata

0 bodů
1 reakce 529 zobrazení
0 bodů
1 reakce 305 zobrazení
1.11.2015 v kategorii Ostatní aaaauto
0 bodů
1 reakce 237 zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
1 reakce 364 zobrazení
29.8.2016 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 432 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 576 zobrazení
...