0 bodů
318 zobrazení
v kategorii Hudba film

Neznáte nějaký dobrý horor či thriller? :) už jsem viděla mnoho hororů, hlavně ty nejznámější- V zajetí démonů, Insidious, atd... všude se mluví jen pořád o těch samých filmech. Pokud znáte nějaké jiné, určitě napište! děkuju :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lenka.m Registrovaný (58 bodů)
Pokud chcete vykročit z mainstreamu, zkuste atmosférické a netradiční horory jako Hereditary (Dědictví) a Midsommar od Ariho Astera, The Witch, It Follows, The Babadook nebo španělský [Rec]. Z psychologických thrillerů stojí za zhlédnutí Sedm, Mlčení jehňátek, Prisoners (Zmizení), Gone Girl (Zmizelá) nebo korejské filmy jako Oldboy a Vlak do Pusanu. Z novějších a méně obehraných doporučuji Talk to Me, The Lighthouse nebo Barbarian. Záleží taky, jestli máte radši pomalé budování napětí, nebo spíš nářez a jumpscary.




Související témata

0 bodů
8 odpovědí 526 zobrazení
30.7.2014 v kategorii Hudba film sonusak;3 Host (15 bodů)
0 bodů
1 reakce 618 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 258 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 382 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 374 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 284 zobrazení
0 bodů
1 reakce 368 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 475 zobrazení
...