0 bodů
714 zobrazení
v kategorii Příběhy ze života
Ahoj, budem slavit s přítelem 2 roky spolu, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte nějaký tip, jak to oslavit doma :) Vánoce nás finančně vyčerpaly. Prosila bych nějakou radu jak to udělat :) Díky.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Vzhledem k finanční situaci doporučuji: Zapalte si svíčku na stole, udělejte si čaj a topinky a slavte skromně. Po létech na to třeba budete s úsměvem vzpomínat.




Související témata

0 bodů
7 odpovědí 541 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 640 zobrazení
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 364 zobrazení
19.2.2018 v kategorii Společnost David
0 bodů
1 reakce 529 zobrazení
...