0 bodů
630 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení
A pokud jo, jak často a proč? Jsou sexy, ale moc pohodlně neypadají,zajímalo by mě, co holku přivede k tomu, aby je začala nosit :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
Důvody se hodně liší: některým ženám jde hlavně o to, aby nebyly přes kalhoty nebo přiléhavou sukni vidět obrysy spodního prádla, jiné je nosí, protože se v nich cítí přitažlivě. Pohodlí je věc zvyku a hlavně správné velikosti a materiálu, špatně padnoucí tanga opravdu nejsou příjemná. Spousta žen je nosí jen k určitému oblečení a běžně dává přednost klasickým kalhotkám. Je to čistě věc osobní preference, žádné pravidlo neexistuje.




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 633 zobrazení
1.10.2015 v kategorii Móda, oblečení Renáta M.
0 bodů
1 reakce 378 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 538 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 521 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 238 zobrazení
28.6.2016 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
9 odpovědí 528 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 748 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 373 zobrazení
0 bodů
1 reakce 310 zobrazení
13.11.2014 v kategorii Příběhy ze života misacekmikmik
...