0 bodů
287 zobrazení
v kategorii Ostatní

Shořeli u nás v ulici 4 popelnice. Kdo to zaplatí? To zaplatí město?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nemusí to být všude stejně. Na většině míst, jsou popelmice v majetku vlastníků nemovitostí, provozoven, dílen a podobně. Některé patří městům a OÚ. Některé jsou dokonce v majetku svozových firem. Většina těch večejně přístupných, kontejnérů na třídění a podobně jsou obce a města



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Spíše jejich majitel - nějaké SVJ či družstvo, předpokládám...
A nebo pojišťovna...
A nebo viníci...



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 2.9k zobrazení
22.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Angelo Registrovaný (101 bodů)
0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
7.10.2015 v kategorii Vaření, jídlo Lunung
0 bodů
3 odpovědí 295 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 540 zobrazení
0 bodů
1 reakce 787 zobrazení
27.6.2016 v kategorii Ostatní Hanzik
0 bodů
1 reakce 171 zobrazení
8.10.2015 v kategorii Ostatní František13
0 bodů
2 odpovědí 207 zobrazení
29.9.2015 v kategorii Ostatní Amor
0 bodů
3 odpovědí 196 zobrazení
22.9.2015 v kategorii Ostatní Petr
0 bodů
2 odpovědí 313 zobrazení
...