0 bodů
261 zobrazení
v kategorii Mobily
zdravím mam dotaz .. prestal se mi nabíjet telefon (telefon si mysli že se nabíjí kontrolka svítí na mobilu napsáno nabíjení) ale za celou noc ani procento a treba se 1% vybije ... nejaké napady ? vadný konektor v telefonu ? skusit vyčistit ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Zajít do servisu!




Související témata

0 bodů
1 reakce 317 zobrazení
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
27.7.2017 v kategorii Mobily Petr
0 bodů
1 reakce 271 zobrazení
22.7.2017 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 345 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 441 zobrazení
0 bodů
1 reakce 429 zobrazení
29.9.2020 v kategorii Mobily Petr
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 380 zobrazení
25.2.2020 v kategorii Mobily Jakub kubik
...