Když LED svítí při nabíjení, dioda je hardwarově v pořádku - jde tedy o nastavení oznamování, ne o závadu. Zkontrolujte u konkrétních aplikací (SMS, telefon) v nastavení oznámení, zda mají povolenou LED/světelnou signalizaci, a ověřte, že není zapnutý režim Nerušit nebo úsporný režim, který notifikační světlo potlačuje. U některých telefonů je blikání pro zmeškané události samostatný přepínač (např. 'Blikat upozornění' nebo 'Pulzující světlo'). Pokud máte přizpůsobenou nástavbu systému, vyzkoušejte aplikaci typu Light Manager a dejte jí potřebná oprávnění k oznámením.