0 bodů
222 zobrazení
v kategorii Mobily
Ahoj, neví někdo jak u SONY XPERIE M4 AQUA nastavit aby mi při příchozích sms, zpráv na messengeru atd.se rozstvítila obrazovka? Diky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před radek_h Registrovaný (49 bodů)
Tahle funkce se obvykle jmenuje něco jako Probudit displej při oznámení nebo Ambient display / Zvednutím probudit a hledej ji v Nastavení - Displej. U Sony Xperií bývá i položka v Nastavení - Oznámení, kde se dá zapnout zobrazení upozornění na zamčené obrazovce. Zkontroluj zároveň u každé aplikace (SMS, Messenger) v Nastavení - Aplikace - Oznámení, že má povolená oznámení a zobrazování na uzamčené obrazovce. Pokud rozsvícení displeje při příchozí zprávě systém přímo neumí, existují aplikace typu notifikační LED / wake on notification, které tohle chování doplní.




Související témata

0 bodů
1 reakce 192 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 291 zobrazení
...