0 bodů
272 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
Prosím nevíte někdo co s tím když po instalaci hry dragon age 3 na origin, hra hodí chybu??

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před verca87 Registrovaný (51 bodů)
Chyba hned po instalaci Dragon Age: Inquisition na Originu bývá nejčastěji způsobená chybějícími runtime knihovnami nebo poškozenou instalací. Zkuste postupně: v Originu „Opravit hru“ (Repair), doinstalovat/aktualizovat DirectX, Visual C++ Redistributable a ovladače grafiky, a hru i Origin spustit jako správce. Pomůže taky dočasně vypnout antivirus při instalaci a zkontrolovat, že máte dost místa na disku. Pokud hlásí konkrétní kód nebo text chyby, zadejte ho do vyhledávače – podle přesného znění se řešení najde mnohem snáz.




Související témata

0 bodů
1 reakce 808 zobrazení
0 bodů
1 reakce 474 zobrazení
0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
10.6.2020 v kategorii Multimédia a hry 22aa
0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
0 bodů
1 reakce 352 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 419 zobrazení
0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
0 bodů
1 reakce 362 zobrazení
...