0 bodů
2.0k zobrazení
v kategorii Mobily
Zablokoval se mi messenger. Píše mi to: Vypadá to, že jste tuto funkci používal(a) příliš rychle. Zablokovali jsme vám ji.
Další informace o blokování naleznete tady: Centrum nápovědy.   
Odkaz na centrum nápovědy je nefunkční. Když jsem si to centrum vyhledala sama, tak tam o tom nic nepsali. Opravdu nevím, co mám dělat. Děkuji za radu

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Já to taky mám už se ti to odblokovalo nebo jsi musela něco udělat ???


0 bodů
Bohužel neodblokovalo. Nic jsem s tím neudělala.
0 bodů
Stalo se mi to co se píše nahoře jak mám postupovat aby mě messenger fungoval. Napište na randolpho67@seznam.cz
0 bodů
Musíš si založit nový Mess. Taky se mi to stalo, čekal jsem tak 3 měsíce.


Související témata

0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
0 bodů
1 reakce 448 zobrazení
0 bodů
1 reakce 654 zobrazení
25.3.2020 v kategorii Mobily Lenka
0 bodů
1 reakce 791 zobrazení
0 bodů
1 reakce 597 zobrazení
0 bodů
1 reakce 412 zobrazení
0 bodů
1 reakce 471 zobrazení
0 bodů
1 reakce 298 zobrazení
...