0 bodů
593 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Dobrý den, když je člověk na neschopence - může práci vykonávat z domu?? Kolega je na neschopence ale neustále mi od něj chodí pracovní emaily, dodáky a faktury k vyřízení atd. Smí se to? díky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Pokud při tom dodržuje léčebný režim, tak proč ne? Pokud marodí s bolavou patou, tak nevidím důvod, proč by to nemohl dělat.




Související témata

0 bodů
1 reakce 364 zobrazení
27.7.2016 v kategorii Ostatní Tereza
0 bodů
2 odpovědí 204 zobrazení
21.8.2015 v kategorii Ostatní Oli
0 bodů
4 odpovědí 301 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 880 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 500 zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
1 reakce 167 zobrazení
15.8.2016 v kategorii Diskuze mikeeee
0 bodů
1 reakce 170 zobrazení
14.3.2016 v kategorii Právo a zákony Monika
0 bodů
7 odpovědí 381 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 589 zobrazení
...