0 bodů
801 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den, můžete ještě prosím poradit. Vyměřovali jsme pozemek a již ho máme vložený do katastru nemovitostí. Zjistili jsme, že tam ale nemůžeme stavět a musíme pozemek přeměřit a posunout. Můžete nám prosím poradit jak postupovat, zda se dá stavající pozemek vymazat z katastru a vložit nový vyměřený pozemek. Jak prosím postupovat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Pozvat si geodeta a ten by zařídil i případnou opravu v katastru.




Související témata

0 bodů
1 reakce 215 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 652 zobrazení
0 bodů
1 reakce 415 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
0 bodů
1 reakce 374 zobrazení
0 bodů
1 reakce 610 zobrazení
0 bodů
1 reakce 399 zobrazení
...