0 bodů
212 zobrazení
v kategorii Mobily
Nekolikrát za den mi chodi upozornení na tři nebezpečné aplikace,které jsem si vůbec neinstaloval...po jejich odinstalaci se to za par hodin opakuje...nevite co s tim?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před MartinK Registrovaný (65 bodů)
Opakované hlášky o nebezpečných aplikacích, které jste neinstaloval, bývají buď reálné zbytky malwaru/adwaru, nebo naopak falešné výstrahy z podvodné aplikace, která se vás snaží vystrašit. Restartujte telefon do nouzového režimu (safe mode) - tam běží jen systémové aplikace - a zkontrolujte v Nastavení > Aplikace, jestli tam není něco neznámého s podezřelými oprávněními (zejména právo zobrazovat se přes ostatní aplikace nebo přístupnost). Také projděte aplikace, kterým jste dali oprávnění "správce zařízení", protože ty nejde normálně odinstalovat, dokud jim ho neodeberete. Pokud to nepomůže, oskenujte telefon ověřeným antivirem z Google Play a v krajním případě udělejte zálohu dat a tovární reset.




Související témata

0 bodů
1 reakce 476 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
0 bodů
1 reakce 379 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 636 zobrazení
0 bodů
1 reakce 155 zobrazení
...