0 bodů
269 zobrazení
v kategorii Mobily
Mám mobil cubot rainbow 2 (16GB) a asi po 1 mesiaci každý deň keď chcem odomknúť mobil tak ,,naskocia pixely" celé to sekne a sám sa reštartuje pričom po vždy vymaže galériu aj hudbu som z toho už na nervy každý deň... Nemáte niekto tušenie čo robiť ,čo to je ?
Ďakujem

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Tohle chování (zamrznutí, artefakty na displeji, restart a ztráta dat) bývá nejčastěji způsobeno poškozenou nebo zaplněnou interní pamětí, vadnou microSD kartou nebo chybou v systému. Zkuste nejdřív vyndat a otestovat SD kartu (klidně ji nahraďte novou kvalitní), uvolnit místo v paměti a v krajním případě udělat tovární reset přes nabídku Recovery (předtím si zazálohujte fotky a hudbu do počítače nebo cloudu). Pokud problém přetrvá i po resetu, půjde nejspíš o hardwarovou závadu paměti či desky a u takhle levného staršího modelu se oprava obvykle nevyplatí. Před resetem si rozhodně vše důležité zálohujte mimo telefon.




Související témata

0 bodů
1 reakce 472 zobrazení
0 bodů
1 reakce 831 zobrazení
0 bodů
1 reakce 605 zobrazení
0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
...