0 bodů
500 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Pracujete celé kuře před pečením jen napůl nebo na čtvrtky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Většinou peču celé, nebo jen na půlky. Lze však upéct i jednotlivé kousky.


0 bodů
Záleží asi co zrovna děláš za jídlo. :)

-Smajlík


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 686 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 474 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 247 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 539 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 576 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 316 zobrazení
13.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo hanča22
0 bodů
6 odpovědí 449 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
...