0 bodů
247 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Dobrý den.

Poradíte mi jakou verzi ipodu mám koupit?

Nevím jestli 10 nebo 5 nebo 4 nemůžu se rozhodonout.

Prosím kterej ipod koupit?

Děkuji. 22aa.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před pavel.sv Registrovaný (34 bodů)
Záleží hlavně na tom, k čemu iPod chceš — pokud na hudbu a aplikace, vyber iPod Touch s co nejnovější generací, protože dostává delší podporu a má dotykový displej i přístup do App Store. Čísla jako „5" nebo „4" obvykle označují generaci iPodu Touch, takže vyšší číslo znamená novější a výkonnější zařízení s delší životností. Apple ale iPod Touch už nevyrábí, takže koupíš jen použitý nebo doprodej — zkontroluj stav baterie a zda na něm ještě fungují potřebné aplikace. Pokud chceš zařízení, které vydrží aktuální i do budoucna, zvaž radši starší levný iPhone bez SIM, který lze používat podobně jako iPod, ale s novějším systémem.




Související témata

0 bodů
1 reakce 287 zobrazení
26.6.2020 v kategorii Elektrospotřebiče 22aa
0 bodů
1 reakce 230 zobrazení
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 443 zobrazení
0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 518 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 538 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 953 zobrazení
0 bodů
1 reakce 486 zobrazení
...