Slovo diskmen je nejspíš překlep nebo automatická oprava, mobil po vás žádný přehrávač CD chtít nemůže. Pokud vám videa nejdou přehrát a aplikace nebo web hlásí, že je potřeba něco doinstalovat, jde nejspíš o chybějící kodek nebo přehrávač, případně formát videa, který starší LG KP500 nezvládne, tenhle telefon je hodně letitý a moderní formáty (například dnešní YouTube nebo MP4 s novými kodeky) na něm často nejedou vůbec. Zkuste video stáhnout v jiném, jednodušším formátu, nebo použijte univerzální přehrávač. Kdyby to šlo, mnohem pohodlnější bude pustit si videa na novějším telefonu nebo počítači, KP500 je na dnešní obsah už opravdu slabý.