0 bodů
215 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobry den.Jde nejak zjistit,proc se mi do telefonu (konkretne do Souboru ) porad stahuji videoreklamy?V jedne slozce mam snad kazdy den az 30 videoreklam velikosti i 3 MB.Udrzba telefonu cistenim nefunguje a odinatalace,ani tovarni nefunguje.Vymazas jsem i SD kartu a povypinal data na pozadi u par aplikaci,ktere jsem znovu nainstaloval.Diky.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před MartinK Registrovaný (65 bodů)
Takto se chová některá aplikace s agresivní reklamou (adware) – nejčastěji nějaká nedávno nainstalovaná hra, čistič, stahovač videí nebo upravená aplikace mimo oficiální obchod. Zkuste si projít seznam nainstalovaných aplikací podle data instalace a podezřelé odinstalujte; pomůže i restart do nouzového režimu (Safe Mode), kde se aplikace třetích stran nespustí – pokud se reklamy v nouzovém režimu zastaví, viník je některá z nich. Doporučuji také projít Nastavení > Aplikace a u jednotlivých aplikací zkontrolovat oprávnění a zda nemají povoleno „zobrazení přes jiné aplikace“. Pro jistotu spusťte kontrolu zabudovaným zabezpečením telefonu (Google Play Protect) nebo renomovaným antivirem; stažené reklamní soubory ve složce pak můžete bez obav smazat.




Související témata

0 bodů
1 reakce 191 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 435 zobrazení
17.7.2014 v kategorii Mobily Uršula
0 bodů
1 reakce 2.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 297 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 279 zobrazení
0 bodů
1 reakce 183 zobrazení
22.1.2016 v kategorii Mobily Martin Janeček
0 bodů
2 odpovědí 733 zobrazení
...