0 bodů
311 zobrazení
v kategorii Ostatní
Dobrý den,

může restaurace, která na svých stránkách uvádí možnost platby stravenkami, vyžadovat po hostovi, aby stravenkami zaplatil pouze polovinu útraty a druhou polovinu v hotovosti? Nikde tuto podmínku neuvádí, ani není viditelně vyvěšena. Pokud toto restaurace může požadovat, jakou má oporu v zákoně?
Děkuji za odpověď

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Ano může.. Může uplatňovat na jednu návštěvu, jedna stravenka.




Související témata

0 bodů
1 reakce 226 zobrazení
0 bodů
1 reakce 568 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 897 zobrazení
+2 bodů
4 odpovědí 622 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 464 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 702 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 776 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 3.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 984 zobrazení
...