0 bodů
331 zobrazení
v kategorii Auto moto
Zdravím koupil jsem VW passat variant 2.0 tdi 4motion ročník 2007. Přijde mi že má vysokou spotřebu, palubní počítač ukazuje něco mez 8-10l na 100. Je to normální, nebo je něco v nepořádku ? Díky za případné rady.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před radek_h Registrovaný (48 bodů)
Spotřeba 8-10 litrů na 100 km u Passatu 2.0 TDI s pohonem 4motion z roku 2007 je v zásadě normální, zvlášť pokud jezdíte převážně ve městě, na krátké vzdálenosti nebo dynamicky - pohon všech kol a hmotnost kombíku spotřebu přirozeně zvyšují. Na dálnici a delších trasách by se měl dostat spíš ke 6-7 litrům. Pokud máte pocit, že spotřeba roste, sledujte ji při ustálené jízdě a všímejte si dalších příznaků (kouř, ztráta výkonu, chybové hlášky); když se objeví, nechte vůz zkontrolovat v servisu, kde přečtou chyby z řídicí jednotky.




Související témata

0 bodů
1 reakce 372 zobrazení
0 bodů
1 reakce 346 zobrazení
0 bodů
1 reakce 447 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 487 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 632 zobrazení
0 bodů
1 reakce 489 zobrazení
6.7.2017 v kategorii Auto moto Filip
0 bodů
1 reakce 126 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
...