0 bodů
423 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Mám brát fevarin 50 mg denně (předtím 100 mg), ale postupně jsem se ze své vůle (bez vědomí lékaře) dostala na 200 mg denně, které beru už 4. dnem a je mi mnohem lépe, než na 50 nebo 100 mg. Plánuju navýšit dávku až na 300 mg denně. Je to bezpečné takhle zvyšovat dávky SSRI antidepresiv bez vědomí lékaře?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Neni to bezpečné. Spíše naopak




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 525 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 268 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 898 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 448 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 318 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 403 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 778 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 458 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 326 zobrazení
...