0 bodů
323 zobrazení
v kategorii Mobily
Ani fotka ani hra nejde uložit, pořád to hlásí úložiště plné. Všechno už jsem vymazala, odinstalovala aplikace, ale pořád to nejde, můžete mio poradit? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lenka.m Registrovaný (58 bodů)
Problém je v tom, že telefon ukládá nová data automaticky do interní paměti, ne na SD kartu, a interní paměť je plná. V Nastavení - Úložiště zkontrolujte volné místo v interní paměti a u fotoaparátu i u stažených aplikací přepněte výchozí úložiště na SD kartu. Část aplikací jde přesunout na SD kartu přes Nastavení - Aplikace - daná aplikace - Úložiště - Změnit. Pomáhá také vyčistit mezipaměť aplikací a smazat staré soubory ve složce stažených dat; pokud je SD karta naformátovaná jen jako přenosné úložiště, nepůjde na ni instalovat aplikace, jen ukládat fotky a média.




Související témata

0 bodů
1 reakce 699 zobrazení
0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
...