Problém je v tom, že telefon ukládá nová data automaticky do interní paměti, ne na SD kartu, a interní paměť je plná. V Nastavení - Úložiště zkontrolujte volné místo v interní paměti a u fotoaparátu i u stažených aplikací přepněte výchozí úložiště na SD kartu. Část aplikací jde přesunout na SD kartu přes Nastavení - Aplikace - daná aplikace - Úložiště - Změnit. Pomáhá také vyčistit mezipaměť aplikací a smazat staré soubory ve složce stažených dat; pokud je SD karta naformátovaná jen jako přenosné úložiště, nepůjde na ni instalovat aplikace, jen ukládat fotky a média.