0 bodů
329 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Když něco přepálím, mám to jíst?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Osobně nemám rád spálená jídla, tak je taky nejím



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Záleží na tom, jaký máš hlad a zda máš ještě i něco jiného...
Ale spálené není příliš chutné a prý ani zdravé.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 589 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 500 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 266 zobrazení
0 bodů
1 reakce 283 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 660 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 519 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 864 zobrazení
19.7.2014 v kategorii Vaření, jídlo jirymen Host (9 bodů)
0 bodů
1 reakce 934 zobrazení
5.7.2014 v kategorii Vaření, jídlo Blecha Pavel
0 bodů
2 odpovědí 706 zobrazení
24.6.2014 v kategorii Vaření, jídlo inka Pokročilý (1.2k bodů)
...