0 bodů
483 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Vadí feferonkam voda v tácku pod květináčkem? Zaliji fefky a voda proteče do tácku. Mám ji tam nechat ať si berou, nebo slít?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
boruvka Registrovaný (402 bodů)

Přebytečnou vodu v tácku bych vylila. Když bude květináč stát ve vodě dlouhodobě, mohou feferonkám začít uhnívat kořeny.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Paprikám, ani feferonkám přelévání nesvědčí. Raději slít.

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Slít.
Feferonky nemají rády přemokřenou půdu - takže je klidně prolij, ale pak nech půdu vyschnout.



Související témata

0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 721 zobrazení
0 bodů
1 reakce 885 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 499 zobrazení
26.2.2017 v kategorii Rostliny, zahrada Čerstvá kaktusářka
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 573 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
15.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada suzymon Registrovaný (158 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 939 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 212 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Ostatní meloun
...