0 bodů
994 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Spolkla jsem dneska žvýkačku. Myslíte že je to problém? Může se někde ve mě usadit? Je mi teprva 11 let. Petra

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
ered_mithrin Registrovaný (73 bodů)

Ja se napolykal zvykacek, kdyz jsem byl malej! :) Telu to rozhodne neprospiva, ovsem nedelal bych si vrasky z jedne spolknute zvykacky!



0 bodů

Tak jste mě uklidnil. Děkuji Vám (clap)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 260 zobrazení
8.2.2017 v kategorii Zdraví, krása Lucie
0 bodů
3 odpovědí 380 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 607 zobrazení
15.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Adam
0 bodů
2 odpovědí 244 zobrazení
0 bodů
1 reakce 254 zobrazení
14.3.2019 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 408 zobrazení
6.11.2018 v kategorii Mobily Viktor
0 bodů
1 reakce 181 zobrazení
0 bodů
1 reakce 253 zobrazení
...