0 bodů
805 zobrazení
v kategorii Ostatní

Bouřku jsem nikdy v zimě neslyšel.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Já jsem zažila spoustu zimních bouřek, třeba si toho jen nevšimneš.



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Zřejmě jsi toho ještě málo zažil - a nebo si nevšímáš...
:o
Jen v létě bývají pro vznik bouřek příznivější podmínky, takže jsou častější.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Je to poměrně vzácný jev, protože v zimě nejsou vhodné podmínky pro tvorbu bouřek, ale i přes to se občas nějaká uvidí. Osobně jsem se s tím setkal



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 419 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 666 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 629 zobrazení
22.4.2014 v kategorii Ostatní Květoslava Drutková
0 bodů
3 odpovědí 272 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 524 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 907 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 988 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 546 zobrazení
17.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Andrea Škrdlantová
0 bodů
1 reakce 445 zobrazení
...